o nas

Jako firma consultingowa z Krakowa, zajmujemy się świadczeniem usług dla biznesu. Działamy na różnym etapie rozwoju przedsiębiorstw — od startup’ów, aż po międzynarodowe korporacje. Doświadczenie zdobywaliśmy w bankowości, instytucjach otoczenia biznesu oraz prowadząc własne firmy. To wszystko pozwala nam dzisiaj na świadczenie usług konsultingowych na najwyższym poziomie.

https://rkc.com.pl/wp-content/uploads/2020/06/o_nas_3.jpg

Współpracujemy z doświadczoną kancelarią prawną, kancelarią doradcy podatkowego oraz z biegłym rewidentem.

Naszą misją jest bezpieczne zarządzanie finansami przedsiębiorstw. Chcemy, żeby nasi Klienci mogli swobodnie skoncentrować się na swoim głównym biznesie. Wdrażamy sprawdzone rozwiązania związane z zarządzaniem finansami firm oraz szeroko rozumianym zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Proponujemy m.in. usługę CFO Outsourcing. To usługa dla przedsiębiorstw, które potrzebują wsparcia finansisty. Pomożemy Ci w między innymi: kontroli kosztów w firmie, budżetowaniu i planowaniu, zarządzaniu, planowaniu płynności, zarządzaniu ryzykiem walutowym, budowaniu działu finansowego oraz procesie restrukturyzacji przedsiębiorstwa. Oferujemy także pomoc w zdobywaniu kapitału i pozyskiwaniu partnerów biznesowych. Korzystając z naszych usług zaoszczędzisz czas i nie będziesz musiał zatrudniać dyrektora finansowego na pełny etat.

Zachęcamy do kontaktu również, jeśli potrzebujesz pomocy w pozyskiwaniu kapitału na rozwój, ustaleniu strategii rozwoju i doradztwie transakcyjnym. Wiemy, że prowadząc firmę, napotkasz na wiele różnych wyzwań.

Nasza firma consultingowa działa po to, żeby zapewnić Ci wsparcie. Masz jakieś pytania? Zadzwoń albo napisz, a z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

RKC Sp. z o.o.

ul. Kobierzyńska 130

30-383 Kraków

RKC Sp. z o.o.

ul. Porcelanowa 23

40-246 Katowice