Nasz

Zespół

Rafał Kozłowski

Rafał Kozłowski – założyciel, udziałowiec oraz Prezes Zarządu RKC sp. z o.o.. Na krakowskim Uniwersytecie Ekonomicznym ukończył kierunek Zarządzanie i Marketing a także podyplomowe studia z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstw oraz z prawa podatkowego. Jest także absolwentem podyplomowego studium Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej z zakresu psychologii przywództwa.

Swoją karierę zawodową związał z sektorem bankowym gdzie przez ponad 15 lat pracował w departamentach związanych z obsługą małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji. Jako regionalny szef bankowości korporacyjnej oraz bankowości MŚP był m.in. odpowiedzialny za dostarczanie przedsiębiorstwom optymalnych rozwiązań finansowych. Równocześnie jako członek Lokalnego Komitetu Kredytowego brał udział w podejmowaniu decyzji kredytowych dla firm. W trakcie pracy w sektorze bankowym pracował w projektach fuzji i przejęć, projektach finansowania strukturalnego, projektach restrukturyzacji przedsiębiorstw a także w projektach związanych z ekspansją przedsiębiorstw na rynki zagraniczne.

W RKC sp. z o.o. odpowiada za projekty związane z pozyskiwaniem finansowania dla przedsiębiorstw a także dla swoich klientów pełni funkcję zewnętrznego dyrektora finansowego.

Monika Batko

Monika Batko –  Ukończyła finanse na krakowskim Uniwersytecie Ekonomicznym, zarządzanie zmianami w Birkbeck Colledge przy Uniwersytecie Londyńskim oraz controlling na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Swoje kompetencje budowała przez 15 lat intensywnej pracy w bankowości korporacyjnej oraz zarządzając finansami międzynarodowej grupy kapitałowej. Brała udział w przejęciach i sprzedaży spółek, tworzeniu joint venture oraz była liderem procesu w obszarze finansów w procesie fuzji. Nadzorowała spółki zależne z pozycji członka rady nadzorczej. Specjalizuje się w zarządzaniu finansami i controllingu i za te obszary odpowiada w RKC sp. z o.o..

Sama pełna entuzjazmu uwielbia pracować z ludźmi, z którymi dzieli się nie tylko wiedzą, ale też dobrą energią i motywacją.

Karolina Prudło

Karolina Prudło – Ukończyła Stosunki Międzynarodowe oraz Gospodarkę i Administrację Publiczną na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Posiada certyfikat Lean Management dzięki ukończeniu studiów podyplomowych na tym kierunku na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Przez 9 lat pracowała w krakowskich korporacjach w działach księgowo – finansowych, począwszy od stanowisk operacyjnych w działach należności, zobowiązań i księgi głównej, poprzez migrację procesów księgowych z Włoch i Stanów Zjednoczonych. Następnie rozwijała swoje kompetencje koordynując projekty migracyjne oraz usprawniające procesy księgowe,  także projektując je od początku, aby poprawić ich efektywność.

W RKC sp. z o.o. zajmuje się obsługą klientów, projektami związanymi
z finansowaniem a także rozwojem strony internetowej i mediów społecznościowych firmy. Chętnie pracuje w otoczeniu ludzi, łatwo buduje z nimi dobre relacje.

Prywatnie interesuje się modą i ekologią oraz możliwościami ich łączenia.

 

RKC Sp. z o.o.

ul. Kobierzyńska 130

30-383 Kraków